İçeriğe geç

Altıntepe Ariston Servisi

Altıntepe Ariston servisi firmamız Maltepe ilçesindeki en eski firmalardan biridir. Kaliteli ve garantili bir onarım için tek yapmanız gereken servisimizi arayarak kayıt yaptırmak. Her biri konusunda uzman teknisyenler ile haftanın yedi günü sizlerin yanındayız. Altıntepe servisimizde tüm onarımlar yerinde yapılmaktadır. Ariston marka cihazlarınızın tamamı için teknik servis şubemizi hemen arayın.

Ariston beyaz eşya, kombi ve klima modelleri için servis hizmetleri sunan firmamız orijinal yedek parçalar kesin çözüm üretiyor. Yaşadığınız sorunun tekrarlanmaması için en doğru hareket orijinal ve sıfır parça ile çözüm üretmektir.

Ariston Beyaz Eşya Servisi

Ariston beyaz eşyalar ülkemizdeki en sağlam beyaz eşya markalarından biridir. Gerek malzeme kalitesi gerek işçilik gerekse satış sonrası servis desteği ile Ariston beyaz eşyalar en çok tutulan markalardan biridir. Bizler Altıntepe Ariston servisi olarak bölgenin en eski firmalarından biriyiz. Bu sayede Ariston beyaz eşyalarınız ne kadar eski olursa olsun onarımlarını yapabiliyoruz.

Maltepe / Altıntepe mahallesinde yıllardır teknik destek sunan firmamızda tüm Ariston modellerinin yedek parçaları mevcuttur. Özellikle Ariston çamaşır makinesi, buzdolabı gibi beyaz eşyaları yerinde tamir edecek her ekipmana sahibiz. Arızalı Ariston beyaz eşyalarınızı hızlıca, ekonomik bir şekilde tamir ettirmek için şubemizi hemen arayın.

Altıntepe Ariston Buzdolabı Servisi

altıntepe ariston buzdolabı servisi

Buzdolabı tamiri en hızlı yapılması gereken işlemlerden biridir. Onarım masrafı dışında dolabın içindeki yiyeceklerin bozulması da sizlere büyük masraflar açabilir. Altıntepe Ariston olarak sizlere en hızlı onarım desteğini veriyoruz. Uzman teknisyenlerimiz ile her zaman sizlerin yanındayız. Tamirini yaptığımız Ariston buzdolabına 1 yıl parça ve işçilik garantisi veriyoruz.

Ariston buzdolabı ses yapıyor ise cihaz ses yapmaya başladığı anda kapaklarını açın. Eğer kapaklar açılınca ses duruyorsa fan arızasıdır. Eğer durmuyorsa ana motor veya damper termostat arızasıdır. Her iki arıza için de Altıntepe servisimizde yerinde çözüm üretiyoruz.

Sigorta attıran Ariston buzdolabınızı en kısa sürede eskisi gibi kullanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Altıntepe şubemizi arayarak arıza bildiriminde bulunmak. İşini severek yapan teknisyenlerimiz ile buzdolabı arızalarının tamamını en kısa sürede çözüyoruz. Özellikle sigorta attıran buzdolabınızı taşıtmadan, en kısa sürede tamir ettirmek istiyorsanız hemen arayın.

Altıntepe Ariston Çamaşır Makinesi Servisi

Ariston çamaşır makinesi modellerinin tamamı için tamir, bakım ve montaj hizmetleri sunuyoruz. Her biri konusunda uzman teknisyenlerimiz ile siz değerli bölge sakinlerine profesyonel çözümler üretiyoruz. Çalışmayan, su boşaltmayan veya sıkmayan Ariston çamaşır makineniz için Altıntepe Ariston servisi şubemizi arayarak onarım talebinde bulunabilirsiniz.

Eski yeni tüm modellerin yedek parçalarına sahip servisimizde cihazlar taşınmadan, yerinde tamir edilir. Kaliteli ve garantili bir onarım istiyorsanız doğru yerdesiniz. Altıntepe servisi olarak siz değerli komşularımız için orijinal parçalar ile kalıcı çözüm üretiyoruz.

Ariston çamaşır makinem su kaçırıyor diyorsanız ilk önce cihazın kapak kısmında yer alan körük lastiğini kontrol etmelisiniz. Eğer kapı lastiğinizde yırtık veya kopuk varsa cihaz özellikle durulama aşamasına gelince su kaçıracaktır. Maalesef lastik herhangi bir şekilde tamir edilemez ve yama yapılamaz. Sadece değişim ile bu sorundan kurtulabilirsiniz. Ariston çamaşır makinesi kapı lastiği değişimi için bizi hemen arayın.

Altıntepe Ariston Bulaşık Makinesi Servisi

Temiz yıkamayan Ariston bulaşık makinenizi gün içinde tamir ettirmek ister misiniz? Altıntepe servisi olarak bölge geneline en hızlı şekilde onarım hizmeti veriyoruz. Yedek parça ve teknik donanım konusunda eksiksiz servis araçlarımız ile profesyonel çözümler üretiyoruz.

Ariston bulaşık makinelerinde kullanıcıların en çok şikayet ettiği konu cihazın yıkamaya geçeceği esnada tüm ışıklarının yanıp sönmesidir. Bir Ariston kullanıcısı olarak sizin de başınıza böyle bir arıza gelirse ilk olarak yapmanız gereken cihazın fişini çekip 5 dakika sonra tekrar takmak ve farklı bir programdan çalıştırmaktır. Eğer cihaz hafızayı sıfırlayabilirse hata gidecektir. Fakat aynı hata devam ederse Altıntepe Ariston servisi arayarak destek kaydı açtırabilirsiniz.

Profesyonel teknisyenler ile çözüm üreten Altıntepe Ariston servisi tüm onarımları yerinde yapmaktadır. Kusursuz ve garantili Ariston bulaşık makinesi tamiri yaptırmak istiyorsanız tek yapmanız gereken bizleri aramak. Çağrı merkezimize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Altıntepe Ariston Kombi ve Klima Servisi

Ariston markası hem kombi hem de klima satışında en çok tercih edilen markalardan biridir. Ariston kombi ve klima arızalarınızı dilediğiniz zaman Altıntepe şubemiz ile paylaşarak destek alabilirsiniz. Altıntepe ofisimiz sizlere en hızlı çözümleri en uygun fiyatlara sunuyor. Profesyonel ve titiz bir Ariston kombi tamiri için şubemizi arayarak destek talebinde bulunabilirsiniz.

Altıntepe Ariston Kombi Servisi

Kombi tamirinde son derece deneyimli ustalarımız ile tüm sorunları yerinde çözüyoruz. Profesyonel bir onarım desteği almak isterseniz Altıntepe Ariston servisi şubemiz size sadece bir telefon kadar uzak. Yıllardır Altıntepe mahallesinde hizmet veren firmamıza dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Alanında uzman teknisyenlerimiz ile siz değerli Altıntepe mahallesi sakinleri için Ariston kombi bakım desteği de veriyoruz. Düzenli olarak bakımı yapılan Ariston kombiler daha az arıza verir ve daha verimli çalışacağı için tasarruf imkanı sağlar. Bizler Altıntepe şubesi olarak siz değerli komşularımıza en uygun fiyatlarla bakım desteği veriyoruz.