İçeriğe geç

Küçükyalı Ariston Servisi

Küçükyalı Ariston servisi yıllardır ilçe genelinde destek ve bakım hizmetleri sunmaktadır. Eski yeni tüm Ariston cihazların tamiri için Küçükyalı şubemizi arayarak tamir talebinde bulunabilirsiniz. Sahip olduğumuz donanımlı servis araçları sayesinde tüm cihazlar için yerinde çözüm üretiyoruz. Kaliteli ve garantili bir onarım için tek yapmanız gereken servisimizi aramak.

Arızalı Ariston cihazlarınızı tamir ettirmenin en hızlı yolu size en yakın servis ile çalışmaktır. Bizler yıllardır Küçükyalı semtinde ikamet eden bir firma olarak sizlere hızlı ve garantili çözümler sunuyoruz. Profesyonel bir çözüm arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Küçükyalı Ariston Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinesi tamirini en kısa sürede yaptırmak için tek yapmanız gereken Küçükyalı Ariston servisi arayarak kayıt bırakmak. Ariston bulaşık makinesi onarımında son derece deneyimli ustalarımız ile her zaman sizlerin yanındayız.

Hata veriyor, ışıklar yanıp sönüyor dediğiniz tüm Ariston bulaşık makineleri için bizi hemen arayın. Servis olarak arızası ne olursa olsun bulaşık makinenizi taşımıyor, yerinde onarıyoruz. Yaptığımız onarımlara ve parça değişimlerine 1 yıl garanti veriyoruz.

Ariston bulaşık makinesi modellerinde en sık görülen arıza cihazın su boşaltmamasıdır. Bunun en büyük sebebi ise pompanın ağzına gelen parçalanamayan katı atıklardır. Bu durumda servis çağırmadan önce bulaşık makinesinin alt kısmındaki filtreyi sökerek temizlemeniz gerekir. Eğer burada bir şey bulamazsanız pompa motorunun kendisi arızalı anlamına gelir.

Ariston bulaşık makinesi sigorta attırıyor ise su kaçırıyor olabilir. Sigorta attıran Ariston bulaşık makinesi için ilk yapmanız gereken cihazın fişini çekip sırt üstü yatırmaktır. Eğer cihazın alt korumasından su geliyor ise su kaçırdığı için sigorta attırıyordur. Eğer su kaçağı yoksa sırasıyla rezistans ve ana motor kontrol edilmelidir.

Küçükyalı Ariston Çamaşır Makinesi Servisi

küçükyalı ariston servisi

Ariston çamaşır makinesi arızasını aynı gün içinde çözmek ister misiniz? Küçükyalı servisi olarak sahip olduğumuz teknik imkanlar ile haftanın 7 günü sizlerin yanındayız. Tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz. Bu sayede onarımları yerinde yapıyor ve sizlere parça değişimi için 1 yıl garanti veriyoruz. Kusursuz onarım için doğru yerdesiniz. Sahip olduğumuz olanaklar sayesinde her zaman yanınızdayız.

Ariston çamaşır makinesi sıkmada ses yapıyor ise cihazın amortisörlerini ve kazan yaylarını kontrol etmekte fayda var. En kötü senaryoda cihazın kazan rulmanları zarar görmüş olabilir. Servis olarak her durum için de hızlıca çözüm üretebiliyoruz. Garantili onarım istiyorsanız tek yapmanız gereken Küçükyalı Ariston servisi aramak.

Onarımlarda sadece ama sadece orijinal parçalar kullanıyoruz. Bu sayede aynı parçanın daha sonradan size sorun çıkartma ihtimali minimum seviyelere iniyor. Ayrıca servisimiz tarafından değiştirilen tüm parçalar 1 yıl garantilidir.

Ariston çamaşır makinesi kazan değişimi yapılır mı? Bir çok Ariston çamaşır makinesi kullanıcısı en çok kazan arızalarında yeni cihaz almaya karar veriyor. Ariston marka tüm çamaşır makineleri plastik kazanlıdır. Bu yüzden kazanın dağılması durumunda tamiri çok zordur ve arıza tekrar yapma olasılığı çok yüksek. Yeni kazan taktırmanın maliyeti hakkında bilgi almak isterseniz Küçükyalı Ariston servisi şubemizi hemen arayın.

Küçükyalı Ariston Buzdolabı Servisi

Buzdolabı tamirinde her biri deneyimli teknisyenlerimiz ile siz değerli Küçükyalı semti sakinlerine en hızlı çözümleri üretiyoruz. Kaliteli ve garantili bir onarım desteği almak isterseniz tek yapmanız gereken firmamızı aramak. Profesyonel teknisyenlerimiz sayesinde buzdolabı arızası ne olursa olsun taşımıyor, yerinde onarım yapıyoruz.

Ariston buzdolabı sigorta attırıyor ise ilk önce cihazın fişini ve bağlı olduğu prizi kontrol etmelisiniz. Prizde kararma varsa dolap bu yüzden sigorta attırıyordur. Dolabın kendisinden dolayı sigorta attırıyor ise Küçükyalı Ariston servisi şubemizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Buzdolabım geceleri ses yapıyor diyorsanız korkacak hiç bir şey yok. Tüm no-frost özellikli buzdolapları buz kırma sesi yapar ve maalesef bunun çözümü yoktur. Sesi özellikle gece duymanızın sebebi gün içinde kullandığınız için buzun sıcak hava ile yumuşamasıdır. Fakat geceleri dolap eritmeye geçtiğinde tam bir sessizlik olur ve buz çok güçlüdür.

Küçükyalı Ariston Kombi Servisi

Yıllardır Maltepe ilçesinde Ariston servisi olarak hizmet veren Küçükyalı Ariston servisi şubemiz kombi onarım desteği de vermektedir. Profesyonel bir kombi tamiri için yapılması gereken Küçükyalı şubemizi aramaktır. Kombi tamirinde son derece deneyimli teknisyenlerimiz ile haftanın 7 günü sizlerin yanındayız.

Kombi tamiri özellikle kış aylarında en hızlı şekilde yapılmalıdır. Küçükyalı şubemizde çalışan kombi ustalarının her biri konusunda uzman kişilerdir. Donanımlı servis araçlarımız ve orijinal yedek parça imkanlarımız ile sizlere en hızlı çözümleri üretiyoruz.