İçeriğe geç

Ariston Çamaşır Makinesi Servisi

Bir çok markanın kendini gösterdiği cihazların başında gelen çamaşır makinesidir. Bir evin olmazsa olmazıdır ve özellikle kalabalık aileler için iç hacmi geniş olanlar tercih edilir. Biz Ariston çamaşır makinesi servisi olarak İstanbul Anadolu yakası kısmında ikamet eden Ariston çamaşır makinesi kullanıcılarına en kısa sürede onarım ve montaj desteği veriyoruz.

Servisimizde çalışan teknisyenlerin her biri konusunda uzman kişilerdir. Ariston çamaşır makinenizin arızası ne olursa olsun onarımı mümkündür. Hiç bir arıza için çamaşır makinenizi değiştirmenize ve büyük masraflara girmenize gerek yok.

Ariston Çamaşır Makinesi Pratik Çözümler

En çok gelen şikayet “çamaşır makinem su boşaltmıyor” fakat kimse su boşaltmama sebebi olan pompa motorunu açıp kontrol etmiyor. Yıllardır sektörde hizmet veren bir firma olarak kullanıcılarımıza onların yapabileceği her şeyi tarif ediyoruz. Eğer Ariston çamaşır makinesi su boşaltmıyor ise cihazın fişini çekip sağ alt köşeden pompa kapağını açın. Pompa tıkalı olduğu zaman hiç bir makine su boşaltmaz.

Ariston servis desteği alarak arızalı Ariston çamaşır makinesi tamiri yaptırmak istiyorsanız bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Çağrı merkezimiz sizlerden gelen onarım taleplerine en hızlı şekilde servis yönlendirmesi yapıyor.

Servisimizde tüm onarımlar yerinde yapılacak şekilde donanımlı araç filosu kurulmuştur. Ariston çamaşır makinesi arızası ne olursa olsun Ariston servisi şubemizi arayarak evinizde tamir ettirebilirsiniz.

Exit mobile version