İçeriğe geç

Üsküdar Ariston Servisi

Üsküdar Ariston servisi firmamız bölgenin tamamına beyaz eşya ve kombi, klima onarım hizmetleri sunuyor. Donanımlı Ariston servis araçlarımız ve işinin ehli teknisyenlerimiz ile sizlere en hızlı çözümleri sunuyoruz. Titiz ve kalıcı bir onarım hizmeti almak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Ariston marka cihazların tamamı için orijinal yedek parçalara sahibiz. Bu sayede cihazlarınızı taşımadan ve git gel yapmadan yerinde tamir ediyoruz. Yıllardır bölgede ikamet edenlere Ariston servis desteği veren şubemizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Beyaz eşya tamirinde son derece deneyimli personelimiz sayesinde arızaları cihaz taşımadan tamir ediyoruz. Ülkemizdeki faaliyetlerini durduran Ariston, yedek parça konusunda sorun çıkartsa da eski bir servis olarak onarımlara stoklarımız ile devam ediyoruz. Garantili Ariston beyaz eşya tamiri yaptırmak için Üsküdar şubemiz yanınızda.

Üsküdar Ariston Çamaşır Makinesi Servisi

üsküdar ariston servisi

Ariston çamaşır makineleri geniş yükleme kapakları ile en çok ilgi gören markalardan biridir. Kapağın geniş olması çamaşırları çıkartırken size büyük avantaj sağlayacaktır. Üsküdar Ariston servisi ilçede 20 yılı aşkın süredir onarım hizmeti vermektedir. Bölgenin en eski tamir firması olarak sahip olduğumuz imkanlar ile orijinal parça tedarik edebiliyoruz. Bu sayede onarım sonrası cihazınızdan tıpkı ilk günkü gibi verim alabilirsiniz.

Çamaşır makinelerinde en sık görülen arıza ses arızasıdır ve bunu genelde sıkmada yapar. Eğer Ariston çamaşır makinesi sıkmada ses veya sallantı yaparsa sakın ihmal etmeyin. Aksi taktirde basit bir çözümü olan bu arızayı kazan masrafına kadar götürebilirsiniz.

Üsküdar Ariston Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinenizi en kısa sürede tamir ettirmek ve bakımlarını yaptırmak istiyorsanız Üsküdar Ariston servisi şubemizi hemen arayın. Hemen arayın diyoruz çünkü bir servislere gün içinde geliyor ve onarımları yerinde yapıyoruz. Yapılan işlemlerin hepsine ve parça değişimlerine 1 yıl garanti veriyoruz. Garantili ve kaliteli Ariston bulaşık makinesi tamiri için hemen arayın.

Ariston bulaşık makinesi ışıkları yanıp sönüyor ise cihazınızın ana motoru devreye girmiyor demektir. Bu durumda kontrol edilmesi gereken parçalar sırasıyla kapasitör, ana motor ve elektronik karttır. Eğer bu parçalardan herhangi birisinde arıza varsa cihaz yıkamaya geçerken tüm ışıkları yanıp söndürür. Her durum için Üsküdar şubemizi arayabilirsiniz.

Üsküdar Ariston Buzdolabı Servisi

Ariston buzdolabınız soğutmuyor mu? Üsküdar Ariston servisi olarak sahip olduğumuz orijinal yedek parça imkanları ile Ariston dolabınızı taşımadan tamir ediyoruz. İşinin ehli ustalarımız ile haftanın 7 günü siz değerli komşularımızın yanındayız.

Buzdolabı tamiri diğer beyaz eşyaların tamirine kıyasla daha hızlı yapılmalıdır. En basit arızada bile onarım masrafının yanı sıra yiyeceklerin çöp olması da size büyük masraflar açacaktır. Bu yüzden işinin ehli bir firma ile çalışmak size büyük tasarruf sağlar. Üsküdar Ariston şubemizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Exit mobile version